Прогноз погоди
ScreenSaver Forecast by yr.no
Курс валют
Карта Млієва

Головна » 2014 » Березень » 19 » У Городищі завершився чемпіонат району з міні-футболу
01:35
У Городищі завершився чемпіонат району з міні-футболу

Днями фінішував чемпіонат Городищенського району з міні-футболу. За підсумками змагань чемпіоном району став ФК «Городище». Про це інформовано на сайті «Черкаський спорт».
   Загалом чемпіонат проходив за ініціативи сектору в справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Федерації футболу Городищенського району. Ігри проходили на штучному газоні міні-футбольного майданчика Городищенського коледжу УНУС.
   Незаперечним лідером чемпіонату був ФК «Городище» (президент – В.П.Шлончак), який вигравши всі матчі, став заслуженим чемпіоном. Впевнену гру в першому колі змагань демонструвала молода команда ”Фаворит”, яка забила найбільше м’ячів, однак незаплановані втрати очок у другому колі відкинули цю команду за межі трійки призерів. Цим сповна скористались самобутні команди з Хлистунівки та Петропавлівки та посіли відповідно друге та третє місця в турнірній таблиці. На жаль, знявся зі змагань після 5-ти проведених ігор чемпіон району з футболу останніх двох років мліївський «Садівник».

Переглядів: 569 | Додав: SKULL | Рейтинг: 0.0/0